KONST / Litografier / Färglitografi 15339112
nr 1533 9112
Färglitografi
Alfred van Neste. Signerad, numrerad 120/350. Färglitografi, bildmått: 48x58cm, yttermått inklusive ram: 65x75cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:58:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr